Hakkımızda

GADAV (Gazeteciler Dayanışma Vakfı )  çeyrek asrı aşkın bir süredir faaliyetlerine devam ederken mesleki dayanışmanın   yanısıra ; ülkemizin ve milletimizin menfaatleri yönünde insan odaklı çalışmalar yaparak birlik ve beraberliğe önem veren çalışmalarda,faaliyetlerde kendi alanında lokomotif olmayı hedeflemiştir.

Ülkemizin geleceği olan gençlere sağladığı eğitim burslarına ek olarak,spor,güzel sanatlar,yaz kursları,etüt ve yaz kampları ile de diğer vakıf ve derneklere örnek olmuştur.

GADAV yazar,şair ve ressamlarımız ile yapılan imza günleri,sergiler ve kitap tanıtımlarına da destek olarak ülkemizin aydınlık yarınlarında üzerine düşen sorumlulukları fazlası ile almakta,sanatçılara destek olmaktadır.

GADAV olarak  değişen toplum,değişen zaman, değişen insan ,değişen teknolojilere rağmen değişmeyen tek şeyin ''DEĞİŞİM''olduğunun bilincindeyiz.

Zamanın getirdiği yeniliklere ve olumlu değişimlere her zaman açık yüreklilikle destek vermeye,çalışmalarımızda tarafsız,mesleki birlik noktasında ön yargısız ,küsmeden,kırgınlıklara kapalı çalışmalarımıza çeyrek asır öncesi başladığımız aynı istek ve amatör ruh ile devam ediyoruz.

Ankara başta olmak üzere ülkemizin her köşesinde gecesini gündüzüne katıp görev yapan tüm meslektaşlarımızı  ''GADAV AİLESİ''ne bekliyoruz.

Saygılarımla

 

                                                                                                                      Halit ZORBA

                                                                                               GADAV YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

ÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun